V.László Creative Commons License 2000.10.19 -1 0 3
Végül is lelked rajta, hogy milyen módszerekhez nyúlsz igazad, vagy vélt igazad bizonyítására. Mert ha tökéletesen is biztos vagy az igazadban, az összes érv melletted szól, akkor is tévedhetsz! És egy TV-műsor ha jól van megszerkesztve olyan mint egy kivégzés, többé nem lehet visszacsinálni. Igaz, hogy na és akkor mi van? Egy Egely-vel kevesebb, ha ügyes vagy. De tévedhetetlen akkor sem leszel. Rohadt érzés lehet ilyen módon kiütni valakit, és utána valamikor egy hajszállnyit is elbizonytalanodni az igazunkban. Tényleg nincs más módszer? Csak sejtem, hogy Egely nem lesz ot az adásban. Vagy igen? Mert akkor hajrá, adj neki! Had védje csak magát, ha tudja!

Ha ilyen jól informált vagy gabonakörökből, szívesen váltanék majd néhány szót a témáról, mert én többször is láttam a köröket (nem véletlen a többesszám), és maradt a mai napig néhány nyitott kérdés, amire azután soha senki rá nem mert kérdezni, pont az emlegetett műsor miatt. Félre ne érts, szinte biztos vagyok benne, hogy egy jó tréfa volt, de akkor miért nem úgy volt felvezetve, ahogy a valóságban én láttam? És pont ez a hiányérzetem teszi számomra lezáratlanná az egészet. Igaz, azért még aludni tudok miatta... :-))

Előzmény: Iván Gábor (1)