doodoo
2000.10.18
|
|
0 0
43
|
Kedves Andrea!
Köszönöm válaszodat!
Ha van időd, akkor én hasznosabbnak látnám, ha Te hívnád fel őket, mert esetleg olyan (jogi, vagy egyéb) dolgok juthatnak eszedbe még, amik nekem nem...
Ami az anonimitáson (meg az áron) kívül érdekel, az az, hogy mennyi anyagot kell bevinni és kell-e mondani lehetőségeket (amin elindulhatnak), vagy teljes "analízist" csinálnak?
Szóval nyilván a legoptimálisabb megoldás érdekel (az anonimitás szempontjából). Talán a többieknek is hasznos tudni a részleteket, ezért gondoltam, hogy itt kérlek meg erre.
Előre is köszönöm fáradozásodat!
|
Előzmény: pellea (42)
|
|