Kedves doodoo!
Elvileg, ha bemész egy drogambulanciára, akkor ott kérheted, hogy egy anyagot vizsgáljanak be. Volt már olyan, hogy egy aggódó szülő a gyerek szobájában talált fehér porral így tett, és az ambulancia küldte a vegyésszakértőkhöz. (Kiderült, hogy hintőpor.)
A Fővárosban két helyen csinálnak biztos szakvéleményt drogról. Az egyik az ORFK Vegyésszakértői és Kutató Intézete, ez a Mosoni utcában van. A Másig az Országos Igazságügyi Toxikológiai Intézet, ez a Varranó utcában van, a Vidámpark mögött.
Esetleg próbáld meg telefonon megkérdezni tőlük, szerintem nem olcsó mulatság.
telefon: 470-0128.
Az ambulancia, ha vállalja a dolgot, lehet anonimitást kérni. A Varranó utcában nem tudom, hogy kérnek-e személyi adatokat, de fizetni szerintem biztos kell.
Ha nem akarod őket felhívni, akkor én felhívom őket, csak szólj.
üdv: Pelle Andrea