quantum Creative Commons License 2000.10.17 0 0 637
Nem viccelek, tényleg tele vagyok csomókkal a köldököm alatti részen, a felső részeket meg azért hanyagoltam eddig, mert ott nekem TÉNYLEG fáj! Főleg ezzel a béna fecskendővel ami a Semilentéhez van. Tudom, hogy nem kell izomba adni, nem is tudnám, csak amikor még Humulin R-es voltam, akkor mondták azt, hogy ne adjam izom közelébe, inkább zsírszövetbe, mert a fél óra várakozás alatt óhatatlanul van izommozgás és ez feleszi az inzulin egy részét, azaz nem tud hasznosulni az egész mennyiség. (Szerintem így sem mindig hasznosul.) Viszont a Humalog az ultragyors, arra is vonatkozik ez? Na mindegy, persze nem ettől vannak botrányos értékeim. Milyen gyakran cseréltek tűt? Én csak a patronnal együtt szoktam, bár addigra már jócskán eltompul a vége.
Ma egy nagyon szívmelengető babaértesítőt kaptam: egy 18 éve cukros ismerősömnek megszületett a nagyon régóta és nagyon nehezen várt kisfia és minden rendben van!! Nagyon szorítottam értük, mert a csaj eléggé neki volt már jóideje keseredve, kezdte feladni a dolgot, hogy neki valaha is gyereke legyen. És LETT!:-)) (Bocs, ha ez a lelkendezés most uncsi a topic férfi tagjainak, de nem könnyű egy ilyet végigcsinálni, higyjétek el.) Én most nagyon büszke vagyok rájuk és kicsit irigylem is őket...