hWindy Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1790
Carella:
Sajnalom. Ha talaltam volna mas modot, hidd el nem ezt valasztom. (Az en pici tortenelmemben is egyedi eset volt!) Tudod, csak olvasoja voltam a topiknak, de ertekeltem - bar olykor eleg visszas erzelmekkel.

Blajen:
Orommel olvaslak itt is. Ha meg visszaternel, tipukusan noi (buta) kerdest tennek fel:
Mondd, mennyire veszitek emberszamba - nezitek le vagy sem ezeket a lanyokat? Ugy ertem ugy vagytok vele, hogy annyi penzert nemi lenezest el lehet (kell) viselni? Avagy? Mit jelentenek ok nektek?
0 kotekedes. Tenyleg erdekel a valasz. (Amszterdamban nekem elegge megrazo volt ezeket a lanyokat az uveg mogott latni es mar akkor felmerult bennem: nehezen tudom elkepzelni, hogy egytol-egyik elvezetbol vannak a palyan. Jo, oke az o dolguk, de... szoval valahogy nem tudtam feldolgozni igazan:((( Zavarbaejto volt, mintha kukkolnek, nem is tudom...

Aztan az LHV-ban is talalkoztam tortenetekkel amibol nekem (voltak persze kivetelek is) de megis az jott le, hogy valahogy nagyon melyen vannak - eshat emberek. Oke, a palyara ok leptek (valamiert!) ezzel sincs semmi bajom, csak a sztorikat olvasva (amibol ha beideznek pontosan ertened mirol beszelek, de sajna ugy kimoderalnanak mint a huzat) szoval nekem az jott le hogy sok vendeg azt elvezi, ha ezeket a lanyokat megalazhatja. Vagy ez is a szolgaltatas resze?

Elnezest a naiv faggatozasert, de mondom, tenyleg erdekel.

Előzmény: Carella (1787)