másikegylány Creative Commons License 1999.02.03 0 0 57
Kedves Fonáltovábbgombolyítók!
Most megpróbálok egyenként reagálni rejátok,sőt! további kérdéseim lesznek.

Gombperec,
("önismeret, olyan fontos ez?)
csak ha új helyzetbe kerülsz, és már nem műxenek a régi jól beállt reflexeid.

SealArt,
("kontroll állandóan létezik, csak...")
-"- ???
Ki vagy mi a kontroll? Nincs objektív tükör, csak tükörcserepek vannak.

Purusa,
("egyes elméletek szerint az egész művészet erre épül") - erről majd emilben szeretnék továbbkérdezősködni.
Hogyisvanamondás - RULEZ!

Dr.Égely Palánk,
(más környezet...)
De vajon az ott felszedett tapasztalatok beilleszthetők-e visszamenvén régi életedbe? Avagy új éned csupán új környezeted vetülete? Elvégre világgá elég ritkán megy az ember... kirándulni többször! De a lényeg mindenképpen az, ahogy hazatér.

Zsoltu, Pucros Mackó,
ponty ezeket a könyveket még nem olvastam, de örülnék, ha 1-2 mondatban elmondanátok, hogy miért éppen ez jutott eszetekbe a témával kapcsolatban. Annyi könyv van! Én arra lennék kíváncsi, hogy fel tudtok-e villantani valami személyes élményt, valami életben is megvalósult gondolatot, ami ezekhez a könyvekhez kapcsol! Jó lenne...

Banál Béla,
("saját jellemvonásaidhoz tükröt találni nehéz feladat")
Nem fordítva történik? Előbb jön a tükör, belenézel, és látod A Jellemvonást.
Az az érdekes, amikor kialakult már egy értékrendszered, egy képed magadról, oszt jön valaki és lyól felboríttya a zegészet. Megtucc dolgokat, ami eddig eszedbe nem jutott volna magadról; más tulajdonságok, amikről meg azt hitted, ez az ami, hirtelen eltűnedeznek.
Én nemtom... egyáltalán...ki lehet a tükröd? Aki hozzád hasonló, vagy aki éppen hogy nem? Vagy bárki lehet tükör, csak bátorság kell belenézni az arcába?

Na, szójjatok valamitet!