Ypszi Creative Commons License 2000.10.12 0 0 1125
Hát mit mondjak... sajnos még a felénél sem tartok a topiknak, pedig már 3 napja olvasom rendületlenül.. munkámat meg más csinálja :)

Így aztán előre is bocsesz, ha már megválaszolt témát feszegetek, de már nem bírtam megállni, hogy ne írjak.. hiába.. önkontroll nuku :)

Előre szólok, hogy eme topikon és az iskolán kivül semmiféle irodalmat nem olvastam a piramisokkal kapcsolatban, csupán érdekel minden ilyen dolog, és hihetetlen fantáziával rendelkezem :)

Nnna szóval... a kövek, kövecskék.. hogyan hurcibálták, emelgették... szó volt a gravitációról.. antigravitáció? mesterségesen? hmmm? mertugye ha ma gondban vagyunk az akkori, nem feltétlenül "modern", gépesített, de valószínüleg bizonyos szinten fejlettebb technikával, akkor ezt miért ne tudták volna megoldani? főleg, ha esetleg elhisszük, hogy besegitettek... ha ők épitették... lehet, hogy ajándékba kapták a sziriuszról :))
Nadetényleg.. elképzelhetetlen lenne???
(először mondjuk arra gondoltam, hogy a dinoszauruszokkal vontatták, de rájöttem, badarság:)
De itt van még valami... azok a rajzok, repülőszerkezetnek látszó tárgyakat ábrázolva... mi van, ha tényleg léteztek ezek? minek kellett volna hurcibálni, ha fel lehetett emelni a levegőbe ezeket??

Persze jön a kérdés, hogy akkor miért nem maradt fenn erről semmi... biztos ez? azért mert nem találták még meg, nem biztos, hogy nincs rá bizonyíték.. lehet, hogy a titkos kamrákban van mindenre a válasz... kitudja...

Hogy miért nincsenek roncsok, vagy a gépből maradványok? Mi van, ha kölcsönbe kaptuk? furán hangzik tudom, és nem akarok semmit belemagyarázni, de én úgy érzem, hogy ezt teljesen egyedül nem lehetett megcsinálni...

Miért? jó kérdés... nem feltétlenül kell, hogy célja legyen mindennek, bár ez nem magyarázat, tudom...

Szkafanderesek... ezek kapásból nem lehetnek idegenek, csakis emberek, mármint szvsz. Hiszen egy fejlettebb idegen civilizáció majd pont a földi szkafandereket fogják hordani.. bár lehet, hogy exportáljuk őket :) Ha emberek, akkor minek szkafander... honnan jöttek... esetleg csillagkapu? időutazás? semmi sem lehetetlen... najó.. békává nem fogok változni, ez tény... :)
Jövőből segitenek, hogy üzenetet hagyjanak... pontosan azokat az üzeneteket, amiket nem értünk... hogy a MAI létező repülőkre hasonló dolgokat rajzolnak meg... nem idegen tárgyakat.. ezeknek a rajzoknak semmi értelme nem volt párszáz éve.. hisz nem ismerték a helikoptert, stb...

Nnna egyelőre ennyi... mondom, ezek csak a fantázidús szürkeállományom agyszüleményei... csak annyira azt irjátok, hogy ez igy volt, az úgy volt, ezt igy csinálták.. mikor abszolute de nem tudjuk... azért mert vki azt mondta... 51-es körzetet is letagadták, és azt is, hogy léteznek idegenek... aztán mégiscsak beismerték...

Az igazság az, hogy én nem állok egyik teória mellett sem, mert mindegyikben lehet valamit találni, amibe bele lehet kötni... ebbe is, abba is... csak nem szabad kizárni más gondolatokat sem... az egy dolog, hogy én közelebb állok a külső segítség, esetleg az idegen civiláziós "meséhez"...

Eh.. annyi mindent tudnék kérdezni, rengeteg dolog kavarog a fejemben, de tovább kéne olvasnom még a topikot... hjaj.. majd tavalyra kész leszek vele :))))

Meghallgatást köszöntem, és mégeccer: nem állitok semmit.. csak fantáziálgatok... de fantázia mindig is létezett.. anno sem lehetett kevesebb az embereknek... ennyi voltam...

Y