Manu Chao
2000.10.10
|
|
0 0
232
|
Az USA követség vízumkiadási rendszerének legfőbb szabálya hogy a vízum kiadásának feltételeiben és idejében nincsenek megfigyelhető szabályok. Ismeretségi körtömet tekintve nem függött sem a kérvényező személyétől, sem a benyújtott papírhalom vastagságától, igazából az életkortól sem, a kiadás ideje (ha kiadják) pedig az egy hét és a két hónap között ingadozik, szintén random módon.
Tehát: az egész szerencsjáték, viszont a repülőjehgyeket minimum 3 hétre előre kell lefoglalni, tehát egyáltalán nem biztos hogy el tudsz menni azzal a járattal amire jegyet foglaltál.
Classic, neked mázlid volt, úgyhogy menj és érezd jól magad :-)
Mivel én személyesen nem vagyok érdekelt vízum-ügyben ezért a magam részéről üzenem az amerikai kormánynak a Carnivore rendszeren keresztül: President - Bomb - Allah - Intifada - Dzsamahurijah :-)
Csak hogy legyen mit kódfejteni odakinn.... :-)))) |
Előzmény: c. g. (231)
|
|