CoolWitch
2000.10.07
|
|
0 0
32
|
Még valami:
Ezt írtad (remélem nem baj a tegezés)a Mit tehet a rendőr és mit tehetünk mi? c. topicban:
"A Btk. hatálya a magyar állampolgárokra terjed ki, függetlenül attól, hogy hol tartózkodnak, és függetlenül attól, hogy a tartózkodási helyükön az adott cselekményt hogyan minősíti illetve nem minősíti a büntetőjog. "
/2000-09-12 15:54:18 (40)/
Tehát: Ha én Hollandiában, ahol ugye, legális, füvezek, akkor azt illegálisan teszem?
|
|