CoolWitch Creative Commons License 2000.10.07 0 0 32
Még valami:


Ezt írtad (remélem nem baj a tegezés)a Mit tehet a rendőr és mit tehetünk mi? c. topicban:

"A Btk. hatálya a magyar állampolgárokra terjed ki, függetlenül attól, hogy hol tartózkodnak, és függetlenül attól, hogy a tartózkodási helyükön az adott cselekményt hogyan minősíti illetve nem minősíti a büntetőjog. "

/2000-09-12 15:54:18 (40)/


Tehát: Ha én Hollandiában, ahol ugye, legális, füvezek, akkor azt illegálisan teszem?