CoolWitch Creative Commons License 2000.10.07 0 0 31
Kedves Pelle Andrea

Lenne pár kérdésem:
-a marihuána (konkrétabban a füves cigi) mikor ürül ki a testből?
-várható-e Magyarországon ennek legalizálása?
-ha elkapnak, használatért, mire számíthatok? Van különbség fiatalkorú és felnőtt között büntetésügyileg?
-Speed és extasy mennyire büntetendő?

Előre is köszi szépen!