CoolWitch
2000.10.07
|
|
0 0
31
|
Kedves Pelle Andrea
Lenne pár kérdésem:
-a marihuána (konkrétabban a füves cigi) mikor ürül ki a testből?
-várható-e Magyarországon ennek legalizálása?
-ha elkapnak, használatért, mire számíthatok? Van különbség fiatalkorú és felnőtt között büntetésügyileg?
-Speed és extasy mennyire büntetendő?
Előre is köszi szépen! |
|