Pelle_Andrea
2000.10.06
|
|
0 0
30
|
Hétfőn (okt.2.) a svájci kormány a marihuana fogyasztás legalizálásáról szóló indítványt terjesztett a parlament elé.
Két évvel ezelőtt a svájciak leszavazták, hogy minden drog használatát legalizálják. Az új indítvány csak a kannabiszra vonatkozik, és széles körű társadalmi támogatással indokolják a lépést.
A tudósítás a Reutersben jelent meg, október 2-án.
Lengyelországban viszont eddig semmilyen drog fogyasztása nem volt bűncselekmény, és most állítólag szigorítottak. Ha nyomára jutok valamilyen pontos adatnak, közzé teszem.
Pelle Andrea |
|