babylon Creative Commons License 2000.10.06 0 0 366
Sziasztok!

Nos, Gyuri es Tybalt, ugy erzem, eleget irtatok ti erre a forumra. Nem hiszem, hogy ilyen mentalitassal sokra mennenek (el)sportoloink. Ugy velem, ha ti is sportoltatok es ennyire marcangoltatok onmagatokat egy-egy hasonlokeppen elszenvedett vereseg utan, akkor nem sokra vittetek utana.

Mi ertelme azt varni, hogy egy ilyen vereseg utan "remelem, majd meglesz ennek a bojtje!" hangulatot arasszunk? Fel kell dolgozni ezeket az esemenyeket (higgyetek el, a lanyok kuszkodnek ezzel sokat, szerintem sajnos tobbet is, mint kellene) es utana tovabblepni rajta. Elemezzuk ki a hibakat es javitsuk ki oket!

Nem tudom, mit meltanyoltok ti egyaltalan? Miert "seggnyalas" az, ha valaki egy olimpiai ezusteremert gratulal? Szegyen talan? Szegyen az utolso meccsen leblokkolni, egy hullamvolgybe belekerulni? Ismerosek egyaltalan nektek ezek a szavak? Biztos hozzaerto szemmel neztetek, amugy nem mertetek volna ennyire kinyitni a szatokat, ha csak laikusak lettetek volna (bar gyuri eleg egyszeruen leirta, hogy mit kellett volna tenni, tenyleg en sem ertem, hogyha ez ilyen egyszeru, akkor miert nem gyuri ment el jatszani, vagy akar beallni szov. kap-nak). Szoval tuti lattatok ti is, hogy Radulovicsot kifogtak, Aginak akkor nem ment annyira a jatek, le is csereltek. Tudjatok, hogy ez egy csapatjatek es mint ilyen kepes egy-ket jatekos teljesitmenyevel meghatarozni az egesz csapatet. Ezzel ti bizonyara mind tisztaban vagytok, mert amugy nem fikaztatok volna egy (ismetlem) olimpiai ezustermes csapatot cserepadostol, szovetsegi kapitanyostol, pszichologustol egyutt.

En is duhos voltam, mikor lattam a hullamvolgyet, de mint (ilyet mar) tapasztalt jatekos lattam azt is, hogy ebbe most az egesz csapat beleremeg es idokeresi lehetoseg hijan (hiszen utana is benne voltunk nyakig) valoszinuleg ki sem labalunk benne. Ekkor meg volt kb. 10 perc a meccsbol. Ekkor mar tudtam orulni az ezustnek. Sajnos elore tudtam, hogy a lanyok onmagukat fogjak marcangolni ezert (sajnos mast nem is tehetnek), de szerintem nem kellene ebbe belerokkanni. Fel a fejjel, erjetek meg inkabb ossze, szerezzetek meg tobb nemzetkozi tapasztalatot! Vagy ez most seggnyalas volt?

Ja es meg 1 dolog : nekem Piga (Pigniczki Kriszta) az osztalytarsam volt, igy kulon szurkoltam neki. Igen rosszul esett, mikor kritizaltak (sajna jogosan) bal szelso poszton nyujtott teljesitmenyeert. Erdekes modon ezen kritikusok vagy nem vettek a faradtsagot, hogy utana nezzenek Piga jatekos multjanak, vagy egyszeruen konnyebb volt atsiklani afolott a teny folott, hogy o nem szelso, hanem inkabb iranyito! Igy mar mindjart mas, nem igaz? Hogy Mocsai ur miert nem tette be elobb Lowy buszkesegunket, vagy ha o serult, akkor miert nem eleve Kirshnert (remelem, jol irtam a nevet) hozta el, orok rejtely marad. Mindenesetre ezt szerettem volna a levelhez hozzafuzni.

Udvozlettel, a kulturalt(abb) forumozas remenyeben ajanlom magamat,

Babylon avagy Töte

Előzmény: Gyuri750120 (363)