Gobe Creative Commons License 2000.09.30 0 0 36
Unnamed:

Te benne vagy a dolgokban, tudod milyen...Te mondtad, hogy egy kis ország csak besorozott hadsereget engedhet meg magának - de mi még azt sem tudjuk eltartani.
Következtetés:
1. Esetleges háborúba, a sorkatonai szolgálat alatt kapott kiképzéssel semmit sem érünk...(Takarítani tudunk - az biztos;)...)
2. 1. pontból következik, hogy az ország fölöslegesen dobja kia pénzta az ablakon - azt a pénzt, aminek máshol is van helye.
3. Én pl. nem olyan ember vagyok, aki csak úgy megöl valakit - még háborúban sem... Még ha pl. rámlő, akkor sem. Csak ha nincs más út... Inkább megfordulok, és elhúzok a rákba. Ergo elég sz*r katona lennék... Gondolom nem én vagyok az egyedüli aki ilyen. Ránk pl. minek pénzt és időt fordítani???

Az 1-es ponthoz muszáj egy kis off-ot hozzátennem. Azt hiszem hasonlatnak nem is rossz:

Kolompár vajda magához hívja a fiát:
"Lajoszka gyere ide! Nézd, neked adom a bickám. Ez a bicka az én japámé volt, jazelőtt meg az ő japjáé... Úgy vigyázz rá, mint a szemed fényire!"
Lajoska másnap iskolából hazatérve boldogan ujságolja a következőket az apjának:
"Nézd apa, milyen jó Swatch órára cseréltem a bicskát! :)"
Mire a fater rámordul:
"Lajoszka!!! Ha este a kocmában elküddenek a jó ku*va anyádba, mit csinálsz, he? Megmondod a pontos időt?"

:)))))

bocsi az off miatt.