fuhur1 Creative Commons License 2000.09.29 0 0 3932
Szia Hokuszpok!

Ha magasrol jovok, akkor hasznos a magmero. Pontosan, amit itral, van, hogy mar 100 m-en le akarok szallni. Sot volt mar ugy is, hogy atstartoltam mert tul hosszura sikerult volna. Ertsd ugy, hogy az 1200 m-es palya masik vege lett volna, ha nem hoszabb. Szoval a magasrol torteno gyors ereszkedeseknel ez mar elofrdult velem, de megtanultam, hogy akkor tessek nezni a magmerot.

Tavoknal viszont bejon egy masik problema. Ha nagyon skubizod a magmerot, meglepodsz, mert mondjuk nalunk a repter magasabb mint az Alfoldon. Ha pl. atrepulok Dunauj-ba, az 200 m-el lentebb van.

Delutan 2-3 korul a legintenzivebbek a termikek. Pont akkor kell neked tavval probalkozni? A szeptemberi atlagod nem rosz. Sajna en nem dicsekedhetek ennyi idovel, viszont ami a bena leszallasokat alleti, szerintem nekem tobb van. Ujabban azt vettem eszre magamon, hogy ellinkeskedem a veget. Nem gyorsitok elegge (raerunk meg, farasztos, beszelgetek az utassal, stb) aztan jon egy pattanas a foldon, ami felebreszt. Remelem ez elmulik, mert igy baj lehet belole.

A ho engem nem zavart. Nekem sarga si szemuvegem van, azon at nem volt tul fenyes a taj. Egyebbken van meg valami ami nekem baromira tetszik. Neha szoktunk atrepulni Csakvarra. Cca 40 perc. Ott van egy baromi nagy beton palya. Ha "jol" csinaLOD -EGY KICSIT GYORSABBAN ERSZ FOLDET- (beragadt a CAPS), akkor nyikkan a kerek. Akar a nagyok!

Udv,
Fuhur

Előzmény: hókuszpók (3923)