Cifu Creative Commons License 2000.09.25 0 0 871
Elar:

A Wincsid véletlenül nem SEAGATE? Mert akkor a FAT-od azért ment szét. Nálam is ez volt, én is szivtam keményem, a gond az, hogy a SEAGATE wincsók nem birják a 33Mhz-nál magasabb PCI sebeséget, a megoldás az, ha a felhúzásnál a PCI port sebeségét 1/3-ra állitod (a Softmenu III.-ban lehet beállitani). Egyébként eléggé mérges vagyok az abitra, a BE6-II v2.0-ám először nem volt képes normálisan kezelni a 256MB és 64MB memóriamodulokat egyszerre, aztán az a 600-as Cel2, ami egy BF6-ban 900-on is ment, itt "csak" 846Mhz-ig jutott, sok panasz van az ATA100-as csatlakozókra, és meglehetősen instabil (a régi BX6-on tizedenyit fagyot ugyanazzal a CelA 300@450-es procival).

Na, vissza a videókártyákra:
Eléggé idegesitő, hogy ithon alig lehet hozzájutni az új videókártyákhoz. Kb. tucatnyi budapesti szám.tech bolt árlistáját néztem meg az elöbb a neten, és sehol se lehet kapni ASUS7700 64MB-os videókártyát, 32MB-s van sok fele, de 64-es egy se (még más gyártótól se). Radeon-t csak az Acomp árlistáján láttam, se feltehetően nem a Video In/Out-os verzó... Egyszóval van kismillió fajta szuper kártya, csak nehéz hozzájutni Mo.-n.
(Észrevétel: V5-5500-at azzonal lehetett kapni, vakh miért???)

Előzmény: Elar (867)