Barnamaci Creative Commons License 2000.09.22 0 0 589
UjTulaj:
A terminalon mar valaszoltak szerintem kielégítően kérdéseidre:)

hulesjules:
"Nagyon tetszik a Bravo, pénzügyi okokból csak az 1.2-es jöhet szóba."
Ha az 1.2 árához hozzáveszed a vezetőlufit akkor csak 60EFt a difi az 1.6 hoz képest.

"méretekben csak 1-2 cm különbségek vannak"
Hosszra lehet, de szélességre szvsz a legszélesebb a kategóriában 175,5 cm!

"A Bravo csomagtartója alaphelyzetben kb. 150 l-rel több, de lehajtott ülések mellett a különbség eltünik."
A BRAVO-e 290liter . Akkor a pug-é 140???

Én is azt javallom, próbáld ki mindkettőt, lehetőleg többféle motorral! Ja és lehetőleg rázós utakon is! Közbe ne dumálj vagy hallgas zenét hanem figyelj/hallgatózz! Az 1.2től ne várj csodát, bár ha jól felpörgeted, akkor megy egy kicsit:) Ha a talpad könnyű akkor 5 literrel kihozod átlagban. Érdemes több kereskedést végigjárni, hol mi van elfekvőben esetleg (bár a túltárolt vagy ahhoz közeli gépeket többen anyázták már), mert akár 300 EFtvel kevesebbért veszed meg, szerintem érdemes gondolkozni rajta.

Próbálj alkudni. Ha eljutsz a szerződésig, akkor a megbeszélt kedvezményeket inkább írasd rá a szerződésre (mégha kézzel is), mert ha kifizeted esetleg elfelejtkeznek vmiről:(

Kaszkót számíttasd ki előre, ha van jelenleg kocsid, próbáld a mostani biztosítónál köttetni (ha más nem egy különengedély kiállításával menni fog). Erre érdemes figyelni, mert megdobhatja a kocsi rezsijét igencsak. Nekem Argoszéknál B8 kötelezőm van, és 9500 a havi kaszkóm (ebből 700 Ft személybiztosítás).

A kocsi egyébként kellemes, ennyi pénzért szerintem jó vétel.