von Schwarz Creative Commons License 2000.09.21 0 0 17
Kedves Petra !

Tisztában vagyok azzal, amit mondasz. Az én anyám ugyanezt csinálta, amíg fel nem nőttünk. Tudom, hogy a magyar nők többsége nem tud karriert csinálni és életet alapozni mire szül. Soha nem ítéltem el senkit azért mert keményen dolgozott, bármi is legyen a munkája. Azt is tudom, hogy ha már szült egy nő, akkor nagyon kevés energiája/ideje marad "önmegvalósításra". De. Én arról beszéltem, hogy a pénz ne legyen már indok arra, hogy valaki eladja magát. Megint hadd hivatkozzak a barátnőmre. Színésznő, ez az élete, de hosszú ideig nem tudott elég pénzt keresni vele a megélhetéséhez, ezért dolgozott. Mit mondjak, rengeteget. Ha elment volna egy-két reklámot csinálni, vagy néhány Barátok Közt epizódba szerepelni, akkor egész évre elég pénzt kereshetett volna és csak a színházra koncentrálhat. Csak számára nem volt kérdés, hogy mit lehet megtenni a pénzért és mit nem.
Mellesleg az egyetlen halvány indok, amit ezektől a kurváktól el tudnék fogadni, az az hogy másként nem tudják eltartani a gyereküket. De azt hiszem, ezzel az indokkal kevesen takarózhatnak.

Előzmény: rocher (14)