bolygohollandi Creative Commons License 2000.09.21 0 0 59
Hát, homorítsunk bele egy kicsit esmét, hátha jutunk valamire, kár, hogy el fog halni a darab; ez tűnt eleddig az egyik legígéretesebb témának, kár, hogy a feltörekvőket a részletek elkábítják, s a NAGY EGÉSZ ismeretlen marad, s nem okulhatunk közösen belőle...

Viktor!

"...A fejlődéshez szükséges egyfajta elégedetlenség, a jobb/teljesebb keresése és úgyszintén szükséges tettvágy is...."

Hmm... Lehet...Az is lehet, hogy már öreg, és kiélt vagyok, de ez már nem érdekel.

Mérhetetlen elbizakodottságomban úgy vélem, megtaláltam a Bölcsek Kövét, s meg tudom határozni az anyagi és erkölcsi javaknak azt a körét, amely elegendő számomra, s ez ráadásul elérhetőnek tűnik.... éljen, de jó nekem, most úgy gondolom, már csak 9 évig kell senyvednem a teljes visszavonulásig!

Úgy gondolom, mindenkinek számot kellene vetnie magával, s rendet rakni, melyek azok a pénzzel megszerezhető és azzal nem megszerezhető javak, amelyek számára fontosak.
Kevés olyan egyént láttam, aki legalább a a mga számára meg tudta ezekezt határozni, s keveset, aki akár magához teljesen őszinte lett volna
Márpedig a harmóniához alapvetően ez kellene

Na üdv VAT, reménykedjünk, hátha mondanak mások is ilyen remek igazságokat, mint én, vagy legalább parttalan vitába szállnának, miért vagyok degenerált, így is eléhetnénk azt az 1000-et
bolygó