chx1 Creative Commons License 2000.09.19 0 0 topiknyitó
Hi!

Négyesi Károly vagyok. Még 1996-ban lefordítottam az RFC 1855-öt, amit utána sokan javítgattak és még többen tükröztek.

Eddig a dokumentum az ELTE-n tanyázott (kösz!). Végleges helyet kerestem neki, és logikusnak tűnt a www.netikett.hu. Természetesen nem kívántam fizetni ezért. Augusztus elején valaki bejegyzte magának. Sajnos írásos nyoma nincs annak hogy én már május óta keresem ennek a megoldását, pusztán néhány szóbeli beszélgetés.

Szerintetek van értelme az ISZT előtt megtámadni a bejegyzést? Ez súlyos pénzekbe kerül, tehát csak végső esetben használnám. Lehetőleg magukat szakértőnek vélő emberek válaszoljanak, mert ezt a topicot (a HIX Guru-n is indítok vmi. hasonlót) szeretném a fószer meggyőzésére használni, hogy a választottbíróság előtt halálra lenne ítélve.

Ps. Nem magamnak kívánom a domaint -- a dokumentumnak. A szponzorommal néhány száz kbyte lemezhelyről beszéltünk -- nem sok mást lehetne ott elhelyezni.

Ps2. Élénk a fantáziám, de nem tudom, miféle üzleti érdek vezethet valakit a netikett.hu bejegyezésére...