Törölt nick Creative Commons License 2000.09.14 0 0 28
En 19 evesen voltam katona 1 evig.92-93-ban
Nem mondom,hogy nagy kiralysag volt,de olyat,amiket a topicnyito kolega ur tapasztalt en nem igaz tapasztaltam,na jo a kajaval voltak gondok,de egyebkent nem volt razos a dolog,meg melegviz is volt.
Hogy mire jo a katonasag?
Ami Magyarorszagon van semmire,ezt sikrult megtapasztalnom,ezert nem lettem katona,egy ilyen hadseregben inkabb szegyen hivatasos katonanak lenni mint dicsoseg.
A sorkatonasag egy baromsag,sorozasra maximum haboru eseten van szukseg,egyebkent eleg egy kis letszamu sereg,olyan emberekkel akik onkent es dalolva jelentkeztek.
Gobe hozzaszolasaval teljesen egyetertek,ha megfizetnek(piszkosul)vegrehajtok barmilyen parancsot,ha nem,felejtsenek el,majd megfizet mas.

Egyebkent az egeszre jellemzo a papai pilotak sztorija,megszuntetunk egy repteret,a pilotakat meg elkuldjuk a gyarba dolgozni,siraly,neha utalom,hogy itt kell elnem.

En azt javaslom,aki tudja,igy vagy ugy kerulje el,semmi ertelme nincs,ugy meg foleg,ha az ember mar dolgozik es csaladja is van stb.
Csak egy kerdes,ha behivanak katonanak valakit,pl. a kocsi reszletet,hogy fizeti ki az illeto???

sorry a sok offert