Kedves pellea!
Egyelőre ez a három kérdés van, de majd még erőltetem a sok
kendertől eltompult agyam :)
1:
Az átadást ki lehet kerülni azzal, ha a vallomásában valami ilyesmit mond a
szerencsétlen üldözött füves, hogy az első x slukktól elszállt, letette a joe-t
és a többiek már csak elvették? Logikusnak tűnik (legalábbis nekem), hogy
így nem lehet ráhúzni az átadást, mint akaratlagos cselekményt.
2:
Erről ugyan nem jogi kérdés, de érdekelne, hogy az eddigi ügyek bizonyítékai
között milyen számban szerepeltek titkosszolgálati eszközök útján beszerzett
adatok, illetve mekkora az esélye egy gyanú esetén annak, hogy a rendőrök
ügyészségi felhatalmazást kapjanak ezek használatára.
3:
Ez kicsit bonyolultabb, ezen a linken kellene körülnézni, hogy végülis mennyire számítanak beismerő vallomásnak a hozzászólások, esetleg vehetik-e §282.(9)b-be ütközőnek úgy általában a topicot és egyes hozzászólásokat, stb.
Köszönettel:
blackhole/G.O.D.