papugaja Creative Commons License 2000.09.07 0 0 24
Hali!
Nekem meg csak a papír maradt meg. Az van ráírva, hogy RALEIGH M-80 , meg hogy a váz száma: 69-5095719.
U-lakat felejtő.
Nekem egy Kryptonite volt. Tegnap estig. Pedig a nyugatabbi országokban a gyártó garanciát vállal. Gondoltam, akkor nem lehet olyan rossz.

Szóval az én bringámat 09.06-án este lopták el a Szeged Plaza tárolójából. Nyomravezetőnek persze jutalom, meg ilyenek...

Tanácsolnám, hogy:
- Zárban ne bízz!
- Köss biztosítást.
- Legyen őr, vagy kamera (a Plazanál egyik sem lát oda, én hülye meg nem figyeltem erre.)
- Sportcélú géppel ne mennyé bótba, vagy moziba (pont a Tolvajtempót néztem), erre a célra vegyél egy gagyit fogyóeszköznek.

Mindenesetre, ha valaki úgy venné észre, hogy feltűnt a környezetében egy szürke-sötétzöld, 16,5"-os oversize csöves vázú RALEIGH M-80 szlalom stílusú, de cc-kormányos monti, aminek fekete-vörös-alu színű szép CNC-zett Manitou EFC villája van és Selle Look In nyerge, az legyen szíves gyanakodni, mert errefelé eléggé egyéni a brinyó. És sír a gazdája után.
Alapméretes a fejcsöve, ragacsos a markolata (autósampon kicseszett vele), hátsó kerekében hiányzik egy küllő. Vázszám fentebb.
/62/422-252 Gyuri, vagy yodagenyo@freemail.hu

Előzmény: John Zero (22)