egoaxa Creative Commons License 2000.09.02 0 0 466
Sziasztok!

Tud valaki valamit a DMM-452 rendszamu SAABrol es tulajdonosarol. Ott volt a talin, csak hamar elment es nem tudtam vele erdemben beszelni.

A masodik talalkozo idopontjarol van valami otletek? Az lenne a terv, hogy talalkozo a szokott helyen, es utana mondjuk 11 orakkor elindulnank Dunavarsanyba a SAAB roncsderbisekhez. Ott kaja, duma, SAAB szepsegverseny, stb a Dunaparton. A jovo heten elmegyek felmerni a helyet.
Velemeny?

Rijswand!
Sajnalom az autod. Nem erdemes vele tobbet foglalkoznod? Gondolom koltottel ra eleget...
Mennyire halt meg? Ha eladod SAABot veszel?

EdeBácsi
Udv az elmebetegek kozott! Nez be hozzank: SAAB 900 KLUB

baas
En automata valto manias vagyok. A regi kilencszazasok tudtommal csak az enyemhez hasonlo angol Borg-Warner 3 sebesseges valtoval keszultek. Nem egy versenyauto. Varosban szinte csak kettesig valt, egy kicsit vissza kell venni a gazt es akkor hamarabb 3 ban van. A fogyasztasa 12 liter/100 korul van varosban. Orszaguron lehet 10 ala menni. Ha normalisan kozlekednek akkor lehet hogy lehet ezekbol faradni. En mar hallottam ilyen meseket. En tobbnyire Budapesten kozlekedek, es itt vitathatatlan az automata elonye.