lms Creative Commons License 2000.08.31 0 0 3697
"Ez ellen nincs védelem."

Szerintem van: korrekt es minden ismert reszletre kiterjedo tajekoztatas, megelozve a szenzaciova valast. Eddig nem kellett, mert a kutya sem torodott egy szivargassal. Most mar kell. Szerintem a mar tobbszor emlitett swissair sem azert tart el egy (?) embert a homepage muszaki informacioinak frissitesere, mert a vezerigazgato fia szeret netszorfozni, hanem mert belattak, hogy uzleti erdekeik igy kivanjak.

Az adott esetben -- amit H orra ala dorgoltel a szomszed szobaban -- egyebkent marximalisan igazad volt, tenyszeruen. De ha mar mukodne az a tajekoztatas, ami elebe megy a kiszivarogtatasoknak (mukodni is fog, legkesobb akkor, amikor egy szakmai befekteto maga ala gyuri az egesz ceget), ez a csamcsogos hir nem (igy) jelent volna meg.

Egyebkent szerintem az ujsagirokat szidni olyan mint szellel szemben pisalni, mint mar tobb politikai garnitura is kiprobalhatta. Meg Hornyula se engedhette meg maganak, barmi eros hatszelet is orokolt a legnagyobb napilapnal. A sajat terfelukon (a sajtoban) mindig ok lesznek jobb pozicioban.

Előzmény: trikó (3695)