kbatis Creative Commons License 2000.08.30 0 0 937
Novák abban a kis időben amíg odaállították bábúnak csak volt és nem volt alkalmas a szakosztály vezetésére ezt pontosan tudták Szívósék is éppen ezért rakták oda. Az hogy Vargával nem tudott még így sem kijönni az nem meglepő mert Vargával nincs ember aki ki tudna jönni.
De számomra sokkal érdekesebb, hogy miért nem vagyunk képesek arra hogy eveken keresztül megmaradjanak ugyanazok a játékosok. Az hogy kik azok a játékosok azt hiszem teljesen mind1 mert az én tapasztalatom szerint mindenkinek mással van a baja (bár néhány játékosban azért egyetértünk pl.: Kriston :-) de mondjuk ha az észjátékot és Bárányost egylapon említi valaki akkor már felkepom a fejem, mert egyrészt szerintem sem gondolkodni sem játszani nem tudott a Bárányos és ráadásul az utóbbi években ő futott a legkevesebbet a Fradiban)
Egyszóval szerintem az sokkal fontosabb lenne,hogy együtt maradjon egy viszonylag jó keret és ne félévenként cserélődjenek a játékosok és az edzők.
Szerintem akiket mostmár ideje lenne cserélni azok nem a páján és környékén dolgoznak.