Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.29 0 0 931
Hucul!

Amiket írtam, nem csak a Te írásodról szóltak, de, mint már mondtam, azért van közük hozzá...

Ismételten leírom: A Centenáriumi dolgokat a Szívósék kezdték el szervezni. Ok akartak mindenféle címszóval újabb és újabb pénzeket bezsebelni tolünk, a saját pénztárcájuk számára! Ilyen módon kényszerpálya volt ez a semmitmondó meccs (az más kérdés, hogy talán jobban is meg lehetett volna szervezni - de többen nem lettek volna akkor sem). Pont a Fradit "Féltok" perelték volna be a klubot a 2.000 jegyükkel! Ebben kérlek hidd, amit mondok!
Halk megjegyzés, hogy a Szívós-féle lehúzássorozatban részt vett az egyik fo Fradit "Félto", mikor cége nevéveben gyujtögette a téglajegyek árát... De amíg a Centi meccs jegyével az egyesülettel kötöttek szerzodést a szurkolók, addig a téglajegynek gyakorlatilag köze sincs a Fradihoz (mint, ahogy a részvénytársaságnak sem).

A Kovácsról még mindig nem értem a dolgot. (Engem 500 millióért lehett volna eladni a télen valamelyik nyugati foci-sztárcsapatba - ez hiheto?!)

Előzmény: huculpastor (912)