kbatis Creative Commons License 2000.08.28 0 0 872
Üdv

Látom mióta utoljára itt jártam igencsak átalakult a résztvevők listája. Ez nem baj csak megjegyeztem :-)

Én nem kívánok beszállni a csoportok vitájába lévén nem vagy egyiknek sem a tgaja nem is voltam nem is leszek. Én egyedül a Fradi drukkerek táborába tartozom.

Most nem akarok foglalkozni azzal sem, hogy a tegnapi döbbenetes eredmény (lehet hogy nem is kellene megdöbbenni) minek lehet az oka szerintem. Csak egy kérdésem lenne. Ezt a centenáriumi meccset amit a "világhíres és világsztárokkal teletűzdelt" Dinamo Zagreb ellen fogunk ma játszani vajon miért nem lehetett mondjuk egy héttel később játszani és mondjuk nem hétfőn hanem teszem azt szombaton. S hogy miért? Mert tegnap bajnoki meccs volt, mert a hétvégén viszont nem lesz bajnoki hanem válogatott meccs lesz ahol ugyebár szégyenszemre nem vagyunk érdkeltek. És akkor esetleg frissebben is játszhattunk volna a horvátok ellen nem mintha túl sok esély lett volna ráadásul egy szombati meccsen nagyobb az esély arra hogy az emberek elmennek hamár úgyis évekkel ezelőtt (nem két hanem 5 éve is van annak már) megvették a jegyet egy európai sztárcsapat (és nem a Zágráb) elleni gálameccsre.

Csak ennyit akartam most mondani. És bocs ha esetleg ismételtem.