Megtaláltam! Nem egy gyakori fajta, de a gyári beállítása 2.8 bar. Ha nem lehet lefelé állítani, akkor nyomáskapcsoló cserére lesz szükséged.
Sajnos belső fotót nem közölnek.
https://netkazan.hu/termek/5051/fsg2-nyomaskapcsolo-szivattyuhoz
A beállításról:
https://www.szivattyubolt.hu/nyomaskapcsolo-beallitasa