ali kis Creative Commons License 2026.05.19 0 0 971

Megtaláltam! Nem egy gyakori fajta, de a gyári beállítása 2.8 bar. Ha nem lehet lefelé állítani, akkor nyomáskapcsoló cserére lesz szükséged.

Sajnos belső fotót nem közölnek.

https://netkazan.hu/termek/5051/fsg2-nyomaskapcsolo-szivattyuhoz

A beállításról:

https://www.szivattyubolt.hu/nyomaskapcsolo-beallitasa

Előzmény: _-Gabor-_ (970)