_-Gabor-_ Creative Commons License 2026.05.18 0 0 970

DAB szivattyú, SQUARE D nyomáskapcsoló. Így van összerakva. Hidrofor nem tudom, hogy milyen, azt elfejtettem külön lefotózni. Jó ez a bekötés, barna, kék vezeték külön csavarral rögzítve, zöld, sárga egy csavarral?

 

studiod1 semmit sem tudok a szivattyúkról. Egy ismerősünk rakta össze. Ő helyezte üzembe, szedte le télen. Meghalt 4 éve, azóta nem használtuk a szivattyút.  

Előzmény: ali kis (968)