_-Gabor-_
2026.05.18
|
|
0 0
970
|
DAB szivattyú, SQUARE D nyomáskapcsoló. Így van összerakva. Hidrofor nem tudom, hogy milyen, azt elfejtettem külön lefotózni. Jó ez a bekötés, barna, kék vezeték külön csavarral rögzítve, zöld, sárga egy csavarral?
studiod1 semmit sem tudok a szivattyúkról. Egy ismerősünk rakta össze. Ő helyezte üzembe, szedte le télen. Meghalt 4 éve, azóta nem használtuk a szivattyút. |
Előzmény: ali kis (968)
|
|