studiod1
2026.05.18
|
|
0 0
969
|
Én nem vagyok vizes de a szivattyú max nyomásánál (gyakorlatilag lezárt nyomó oldal) mért nyomás 80% esetleg 90%-ra állítom a kikapcsolást. Mivel én legtöbbször ha megyek öntözéses helyekre járok ott jobb szeretem a szárazonfutó áramlásérzékelő kapcsolót. |
Előzmény: _-Gabor-_ (967)
|
|