studiod1 Creative Commons License 2026.05.18 0 0 969

Én nem vagyok vizes de a szivattyú max nyomásánál (gyakorlatilag lezárt nyomó oldal) mért nyomás 80% esetleg 90%-ra állítom a kikapcsolást. Mivel én legtöbbször ha megyek öntözéses helyekre járok ott jobb szeretem a szárazonfutó áramlásérzékelő kapcsolót.

Előzmény: _-Gabor-_ (967)