_-Gabor-_
2026.05.18
|
|
0 0
967
|
Kipróbálnám mert szerintem leállna egy idő után. Ezért kérdeztem, hogy mennyit mehet még, 1 percet? Nyomáskapcsolót, hogy kell állítani, járó szivattyú mellett addig tekerem balra a rúgós csavart, amíg ki nem kapcsol? |
Előzmény: ali kis (966)
|
|