_-Gabor-_ Creative Commons License 2026.05.18 0 0 967

Kipróbálnám mert szerintem leállna egy idő után. Ezért kérdeztem, hogy mennyit mehet még, 1 percet? Nyomáskapcsolót, hogy kell állítani, járó szivattyú mellett addig tekerem balra a rúgós csavart, amíg ki nem kapcsol?

Előzmény: ali kis (966)