ali kis Creative Commons License 2026.05.18 0 0 964

Ha a szivattyú 3.5 bart tud és a tartály 6 barig jó, nem fogja szétnyomni soha. 

Ha a szivattyú küszködik ( romlott a teljesítménye) akkor a nyomáskapcsoló felső értékét kell alacsonyabbra állítani (a küszködés határ előttire).

Előzmény: _-Gabor-_ (963)