ali kis
2026.05.18
|
|
0 0
964
|
Ha a szivattyú 3.5 bart tud és a tartály 6 barig jó, nem fogja szétnyomni soha.
Ha a szivattyú küszködik ( romlott a teljesítménye) akkor a nyomáskapcsoló felső értékét kell alacsonyabbra állítani (a küszködés határ előttire). |
Előzmény: _-Gabor-_ (963)
|
|