_-Gabor-_
2026.05.18
|
|
0 0
963
|
Nem tudok nyomást mérni. Egyáltalán lehetséges olyan, hogy a szivattyú akkora nyomást hoz létre, ami szétveti a hidrofort, vagy nem, mert a szivattyú maximum 3,5 bart tud létrehozni a hidrofor meg 6 bart bír? Egyébként szerintem semmi gond, csak amikor már tele van a hidrofor küszködik a szivattyú a további töltéssel. Szerintem régen is így volt, csak nem emlékszem már pontosan. |
Előzmény: kavicsos1964 (962)
|
|