_-Gabor-_ Creative Commons License 2026.05.18 0 0 963

Nem tudok nyomást mérni. Egyáltalán lehetséges olyan, hogy a szivattyú akkora nyomást hoz létre, ami szétveti a hidrofort, vagy nem, mert a szivattyú maximum 3,5 bart tud létrehozni a hidrofor meg 6 bart bír? Egyébként szerintem semmi gond, csak amikor már tele van a hidrofor küszködik a szivattyú a további töltéssel. Szerintem régen is így volt, csak nem emlékszem már pontosan.

Előzmény: kavicsos1964 (962)