kavicsos1964 Creative Commons License 2026.05.18 0 0 962

De hát erről írtam már hogy a tartályból a vizet kiengeded és az üres tartálynál a a tartályt felfújod 1,5 bárra kb . Ha kiengeded a vizet belőle és megméred a szelpnél a nyomást mit mutat ?

Előzmény: _-Gabor-_ (961)