_-Gabor-_
2026.05.12
|
|
0 0
959
|
Köszi! Üzletben is T idomot, csapot ajánlottak feltöltésre. Egyébként valószínűleg fel lehet tölteni a kimenőn keresztül, meg ki is lehet önteni a vizet a hidroforból. Ha nincs valami célszerszám a csavarokhoz, akkor hagyom a francba, minek törjem ki.
|
Előzmény: studiod1 (958)
|
|