studiod1
2026.05.12
|
|
0 0
958
|
Én csak egy sima nyomáskapcsolót látok visszacsapót hasonlót nem. Én a nyomóoldalon közvetlen a szivattyú után teszek visszacsapót vagy már az áramlásérzékelő tartalmazza( a vízütések miatt), nem szeretem amikor a szívóoldalra vissza üt akár több bar nyomással. A fotód alapján én 90fokos idom helyére tettem volna a T idom csappal a feltöltést. Szerintem a fotón levő rendszer kimenő-nyomóoldalról feltölthető csak lassan. De remélem majd válaszol itt szakember is, ha jól emlékszem kettő is van, én csak MekkElek vagyok. |
Előzmény: _-Gabor-_ (957)
|
|