studiod1 Creative Commons License 2026.05.12 0 0 958

Én csak egy sima nyomáskapcsolót látok visszacsapót hasonlót nem. Én a nyomóoldalon közvetlen a szivattyú után teszek visszacsapót vagy már az áramlásérzékelő tartalmazza( a vízütések miatt), nem szeretem amikor a szívóoldalra vissza üt akár több bar nyomással. A fotód alapján én 90fokos idom helyére tettem volna a T idom csappal a feltöltést. Szerintem a fotón levő rendszer kimenő-nyomóoldalról  feltölthető csak lassan. De remélem majd válaszol itt szakember is, ha jól emlékszem kettő is van, én csak MekkElek vagyok.

Előzmény: _-Gabor-_ (957)