_-Gabor-_
2026.05.12
|
|
0 0
957
|
Köszi kavicsos1964, studiod1!
Honnan lehet tudni, hogy van vissza csapó szelep vagy áramláskapcsoló? Hidroforral van összeszerelve. Csavarok kiszerelésére nincs valami ötletetek? Nincs valami célszerszám erre? Attól tartok sima lapos fejűvel beletöröm. Gondolom WD-vel sem lehet befújni, mert megmarhatja. Ilyen csavar van benne, jól megkérik az árát. |
Előzmény: kavicsos1964 (954)
|
|