studiod1 Creative Commons License 2026.05.11 0 0 955

Igaz de csak akkor ha a nyomó oldalon nincs vissza csapó szelep vagy áramláskapcsoló(azok gyakorlatilag tartalmazzák. Ha van akkor célszerű a szivó oldalon T elágazás golyós csappal, s azon tölteni. Én mindig az utóbbival szerelek.

Előzmény: kavicsos1964 (954)