studiod1
2026.05.11
|
|
0 0
955
|
Igaz de csak akkor ha a nyomó oldalon nincs vissza csapó szelep vagy áramláskapcsoló(azok gyakorlatilag tartalmazzák. Ha van akkor célszerű a szivó oldalon T elágazás golyós csappal, s azon tölteni. Én mindig az utóbbival szerelek. |
Előzmény: kavicsos1964 (954)
|
|