_-Gabor-_
2026.05.11
|
|
0 0
953
|
Sziasztok!
DAB JET 62 M szivattyúnk van, 3 éve nem használtuk. Idáig ismerős kötötte be. Én most kipróbáltam, de nem jön ki víz. A kútban van. Gondolom fel kellene vízzel tölteni, hogy ne legyen levegős a rendszer. Ezt a tetején lévő csavarnál kell? Van ehhez valami célszerszám? Műanyagból készült, attól tartok nehogy eltörjem sima csavarhúzóval. |
|