_-Gabor-_ Creative Commons License 2026.05.11 0 0 953

Sziasztok!

 

DAB JET 62 M szivattyúnk van, 3 éve nem használtuk. Idáig ismerős kötötte be. Én most kipróbáltam, de nem jön ki víz. A kútban van. Gondolom fel kellene vízzel tölteni, hogy ne legyen levegős a rendszer. Ezt a tetején lévő csavarnál kell? Van ehhez valami célszerszám? Műanyagból készült, attól tartok nehogy eltörjem sima csavarhúzóval.