Hermann Josef Matula Creative Commons License 2026.05.09 -4 6 275432

Azt írják, hogy a listás geci nem tud elszámolni a fradivárosra kapott 10+15 milliárdjával. 
Remélem az új kormány visszafizetteti velük ezt az összeget.

Amit biztos, hogy nem tudnak, hiszen régen ellopták.

Irány az nb2!  --  Lehet sírni!