Vettem egy kézi csörlőt akkus, igaz halottak az akkuk benne.... és drága is volt :D /42eft../
https://youtube.com/shorts/DXO2LB8UpgI?si=s1CORK4Gb4Bd55by
Finoman szabályozható, majd megcsinálom parkside akkusra :D, teszteléskor ment vele.
https://www.amazon.co.uk/Warn-885030-Cordless-PullzAll-Lifting/dp/B00DAZ5PS4?th=1
kurva drágának találom újonnan...