kavicsos1964 Creative Commons License 2026.05.08 0 0 14834

Én is lebontottam 3 thuját amik villanyvezeték magasak voltak a lidülössel aksissal ! 35cm lapot vettem rá azzal elég jól kaszabol !

Előzmény: botsinkai (14833)