botsinkai
2026.05.07
|
|
0 0
14830
|
Egész jól.
Kb 10-12 centi átmérőig eldörzsöli (alacsony a láncsebesség :-) ) az ágakat.
Nyilván komolyabb munkára komolyabb technika kell.
A kolléga dolgozott vele inkább, ő inkább fáramászós. Volt 2 küzdelmes tuja, sűrűn nőve, 40 centis tőátmérővel. Nem nagyon lehetett elférni az ágak között se madzagos, se benzines láncfűrésszel.
A kolléga vett egy tizenezer forintos "48 voltos" piacit, azt mondta, jó az irány, meglepően használható az olcsó is, de jobb lenne egy hasonló, kicsit komolyabb, akkor vettem a Dewaltot (akku nélkül). |
Előzmény: Mnagy (14828)
|
|