Gasparius Creative Commons License 2026.05.07 0 0 950

Most úgy néz ki működik, az adja a reményt, hogy jó lesz, hogy nem látok a nyomás növekedésénél lassulást, több használat után sem, tehát mintha stabilan fix lenne a helyzet.

 

ha így van, akkor a légtelenítő alatti tömítetlenség lehetett az ok, mert a szivattyúházban akkora a vákum, hogy egy hajszálnyi résen is képes beszívni a levegőt és hát itt is agaz, hogy sok kicsi sokra megy.

 

Mindenesetre köszönöm a tanácsokat.