kavicsos1964
2026.05.06
|
|
0 0
947
|
Na itt van a kutya elásva ,hát te vagy az oka a jelenségnek ! Kiengeded az összes vizet a tartályból ! Lekapcsolod a szivattyút is nem kell bekapcsoljon . Ekkor a szelepen keresztül meg nézed mennyi a légnyomása a tartálynak ,víz nélkül üresen ! 1,5 bárra kell felfújni a tartályt . Majd beindítod a szivattyút és a megfelelő felső nyomást beállítod a gépkönyve ajánlásához ,gondolom írja mit tud a szivattyú ,csak a tartály nyomás adatait is vedd figyelembe . Újabban azt írják eléggé vékonyka anyagokból vannak a tartályok . Ha most a tartály nem bírná a nyomást akkor annak a felső adatához állítsd be a szivattyú felső nyomását . Jónak kell legyen ha a kútban van víz hozzá . De ha a lábszelep beszivornyázik levegőt akkor ezt megint meg kell csinálnod másként a légbuborék bajt okoz megint . Kicsi a kútad átmérője és eshet annyit a vízszinted hogy levegőbe kerüljön a lábszelep . |
Előzmény: Gasparius (946)
|
|