Most arra gondolok, hogy a légtelenítésnél a tartálynál nem csinálook valamit jól....
Mert pl. nem tudom, hogy a ballont a vízfeltöltés előtt kell feltölteni a megfelelő nyomásértékre, vagy pedig utána....,