Gasparius
2026.05.06
|
|
0 0
944
|
A lábszeleppel kevés az esély, hogy probléma lehet, teljesen új és egy szintén teljesen új 32-es KPE csőre van feltéve.
Egyébként nekem már 30 éve van hidroforom, az első szett egy 200 literes tartállyal volt szerelve, egy 3 fázisú, kétlépcsős bajai szivattyúmotor dolgozott rajta, ennek az újnak a helyén. Azzal előfordult, hogy egész éjszaka ment a forgó locsoló, mert elfeledkeztem róla, reggel vettem észre. Szóval ennyi víz van a kutamban, bár az igaz, hogy most 2 méterrel lejjebb van a szint, mint 1-2 éve.
|
Előzmény: kavicsos1964 (940)
|
|