kavicsos1964 Creative Commons License 2026.05.05 0 0 943

Ezek benne vannak a pakliban sajnos ! Itt is alig van víz a kútban ha szívatom a szórófej is lemeríti a készletet olyan szintre hogy az alján mrad kb 50cm víz és őrízni kell a szivattyút el ne ejtse a vizet . Talán ha 60 litrre csökkent a vízhozama percenként és ezt is csak 40 méternyi slaggal tudja tartani. a végén egy 3/4 slaggal van lefogva a kiáramlásom .

Előzmény: hjano1 (942)