Zig_d Creative Commons License 2000.08.24 0 0 817
Valaki

> A kosárra csak annyit: bizonyosan jártál korábban Tungi-meccsekre is, különben mitol szeretted volna meg oket egy "trikóváltás" alatt? <

Jaj, jaj, jaj, ne hülyéskedjünk már... Kristont is utálom, mégis szurkolok neki, mert Fradista! Én nem az egyes játékosokat szeretem, mint ahogy gondolom, mindannyian így vagyunk vele, hanem A Klubot, a Ferencvárosi Torna Clubot, annak minden szakosztályát, csapatát, más kérdés, hogy teszem azt, kerékpár-versenyekre én sem járok ki, viszont boldog vagyok, mikor azt olvasom, hogy már megint szarrá vertük az egész magyar mezőnyt ... kerékpárban!

A hooliganizmusról velem nem hiszem, hogy vitatkoznod kellene... az én véleményem éppen szöges ellentéte Hucul véleményének (éppen ezért hoztam fel példaként), sőt, a szakdolgozatom is "Ultrák és hooligánok" címmel látott napvilágot politológia szakon.

Az pedig, hogy ő éppen kinek a társaságában áll és meccs közben a jól megszokott helyünkről kiért is jár át a Ragazzi-khoz és a 16-os-ba, arról pedig őt kellene megkérdezni! /Nem, nem ítélem el ezért, sőt! Csupán, csatlakozva hozzád, szeretném tőle megtudakolni, hogy akkor, hogyan is állunk a hooligánokkal és a hooliganizmussal??? :) & ;)/

> Vagy emlékszem a Slovan-visszavágóra is, mikor a kapu mögött velünk volt. <

A "velünk volt" pontosan mit takar? Érdekes, én nem emlékszem, pedig nekem is arrafelé kellett volna lennem... És én sem Huculra gondoltam, amikor azokra utaltam, akik nem járnak meccsre, bár valljuk be, igenis jobban értékelném, ha gyakrabban csatlakozna hozzánk akár a vidéki meccseken is (legalább nem nekem kellene fizetnem a benzint :))!

> Ha viszont tisztában vagy vele, hogy bizonyos embereknek, köröknek a mai napig érdekük lehet a Fradi-táborát megosztani, a nézoket a lelátóról elüldözni, akkor különösen nem értem, hogy Te miért segédkezel ebben a saját eszközeiddel! <

Nem, nem hiszem, hogy ennek segédkeznék, legalább is igyekszem inkább a békítésen lenni, mint az ellentétek szításán.
A nézők lelátóról való elüldözéséről pedig sajnos megoszlanak a vélemények... gyatra játék?, magas jegyárak?, nulla kiszolgálás (sör, cheerleaders, látvány)?, huligánok?, stb. Soha nem fogsz igazságot tenni, hiszen mindenkinek megvan a saját elképzelése, mániája ezzel kapcsolatban, amiből egy kicsit sem hajlandó engedni. A Fradi-listán állandóan visszatérő téma, és ugyanazok az emberek ugyanazokat szajkózzák, pont úgy, mint a Fradit Féltők és a másik oldal... :(:(:(

És ismét:
Hajrá Fradi és Szebb Jövőt!
Zig
(Greenternet)

Előzmény: Valaki aki ott volt (814)