AttiLaci Creative Commons License 2026.04.19 -1 0 39657

A 0.9- es 120A környékén mintha kifordult volna,vagyis szerintem sok volt neki. Van 1.2- es,igaz jó pár éves gyártmány,meg nem raktam műanyag zacskóba,lehet,hogy megszivta magát nedvességgel. Egy próbát megér. A 30- as szögvas kb 3mm- es,meg a félcolos cső is,ezeket szépen hegesztette  a 0.9- es.

Érdekes portéka,az biztos.......Mondjuk a tömör huzal is jobb szerette a fémtiszta felületet,ez a porbeles,meg igényli is,jobb az ivgyújtás.

Előzmény: idejétmúlt (39656)